Tábor mladých hasičů 2024

Vážení rodiče, letos chystáme pro děti opět tábor. Termín tábora je 7-13.7.2024 a bude probíhat opět na Mysliveckém rybníčku v Rudolticích. Informace pro rodiče ke stažení jsou níže.

Kde budou probíhat kroužky mladých hasičů?

DatumMísto / popis
24.5Hasičská zbrojnice
31.5Hasičská zbrojnice
7.6Kroužek se nekoná (Rudoltická pouť)
14.6Hasičská zbrojnice
21.6Hasičská zbrojnice
28.6Hasičská zbrojnice
5.7Kroužek se nekoná (Přípravy tábor)
12.7Kroužek se nekoná (Tábor)
27.12Kroužek se nekoná (Vánoční prázdniny)

Kroužky probíhají každý pátek od 16 hodin do 17:30 hodin. V případě jakýchkoliv změn budeme rodiče informovat.

Za pěkného počasí bude kroužek probíhat u mysliveckého rybníčku, pokud děti docházejí sami na kroužek, mohou přijít k hasičské zbrojnici o čtvrt hodiny dříve a dopravit se na místo hasičským autem, které tam převáží potřebnou techniku pro trénování. Na kroužky prosím dohlédněte na to, aby děti měli s sebou sportovní oblečení, sportovní boty a dostatek pití.

Za špatného počasí budou kroužky probíhat v hasičské zbrojnici, kde se děti budou učit teorii, trénovat spojování hadic, koukat na videa nebo hrát různé hry.

Pokud se Vaše dítě nemůže na trénink dostavit, kontaktujte nás prosím na níže uvedených kontaktech.

Marcel Rek
Vedoucí kolektivu mladých hasičů