V sobotu 21 října se děti z kroužku mladých hasičů vypravily ráno vlakem na celodenní výlet do Pardubic.

Jako první jsme navštívili centrální hasičskou stanici. Zde děti navštívili dílnu chemické služby HZS. Po-té jsme si mohli prohlédnout techniku hasičů. Když jsme se během exkurze dostali k poslednímu zásahovému autu, byl vyhlášen místním hasičům poplach a tak hasiči včetně našeho průvodce bleskově naskákali do aut a odjeli k těžké dopravní nehodě. Jsme rádi, že jsme si během exkurze stihli vše prohlédnout a moc děkujeme HZS Pardubického kraje a našemu průvodci za hezkou exkurzi.

Od hasičů jsme se potom vydali do Paláce Pardubice na oběd a po obědě jsme pokračovali do dětského zábavního centra Lumpárium. Tady si děti mohly tři hodiny hrát a dovádět.

Z Lumpária jsme potom vyrazili zpátky na vlak a zpět do Rudoltic jsme se vrátili po šesté hodině večer.

Fotografie